Przejażdżki wojskowe w Kołobrzegu

Standard

Kołobrzeg ze względu na wysokie zainteresowanie wśród turystów, z roku na rok rozbudowuje miasto oraz poszerza możliwości. Obszerna baza wypoczynkowa (kliknij tutaj) jednak nie wystarczy. Aby przyciągnąć i co najważniejsze zatrzymać u siebie turystów, trzeba stworzyć szeroką gamę atrakcji, tak aby wybór był duży i dotykał każdej formy rozrywki.

Jedną z najciekawszych zabaw, są ekstremalne przejażdżki na wojskowych pojazdach pancernych. Miłośnicy wojska, wojny, historii oraz motoryzacji z przyjemności odwiedzają to miejsce. Podczas jazdy poziom adrenaliny się większa, a wytwarzane przez to endorfiny, czyli hormony szczęścia dają radość na twarzy i ekscytację każdej osobie, która się tam znajdzie. Tą niekonwencjonalną formę aktywnej zabawy w grodzie rodziny lub znajomych znaleźć można na skraju miasta zaraz przy drodze prowadzącej do Koszalina. Każdy kto chce przeżyć niesamowitą przygodę powinien czuć się bezpiecznie, ponieważ wszyscy pasażerowie są pod pieką instruktora, który czuwa na bezpieczeństwem każdej osoby. W ofercie do wyboru przez klienta jest kilka maszyn a mianowicie: czołg T55, ważący 36 ton, posiadający 800 koni mechanicznych, dochody pancerne, pływający transporter samobieżny lub transportery opancerzone. Niestety wszyscy Ci, którzy liczą na to, iż to oni będą mogli poprowadzić tą wojskową maszynę będą musieli zadowolić się jedynie miejscem pasażera.

Po emocjonującej wyprawie na gości czekać będzie prawdziwa wojskowa zupa grochowa, która podana z prawdziwych kotłów zadowoli każde podniebienie. Dodatkowo w celu kontynuacji zabawy polecana jest strzelnica,na której można spróbować swoich sił w strzelaniu z broni pneumatycznej, a zakupiony w sklepie z pamiątkami- hełm wojskowy, podkreśli oraz będzie wspomnieniem tej niesamowitej przygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>